GEOPOZIOM – Geodeta na najwyższym poziomie!

Przedsiębiorstwo usług geodezyjnych i kartograficznych GEOPOZIOM charakteryzuje niezwykła dbałość o detale, doskonała jakość wykonywanych usług, perfekcja w każdym calu.  Na każdym etapie, realizacji towarzyszy precyzja.

Posiadamy niezbędne do wykonywania każdego rodzaju prac geodezyjnych uprawnienia w dziedzinie geodezji i kartografii.

Do pomiarów używamy instrumenty zaopatrzone w najnowsze rozwiązania technologiczne, natomiast opracowania kartograficzne sporządzamy na specjalistycznym oprogramowaniu.
Przyjmujemy zlecenia na terenie województwa wielkopolskiego, w szczególności na obszarze powiatu poznańskiego.

Każde zlecenie jest wykonywane zgodnie z oczekiwaniami klienta. Powierzone zadania wykonujemy solidnie, rzetelnie, a przede wszystkim błyskawicznie. Służymy wiedzą i doświadczeniem. Nasza firma podejmie się każdego wyzwania. Dołożymy wszelkich starań, aby sprostać Twoim wymaganiom i skutecznie przyspieszyć
proces Twojej inwestycji. Zapraszamy do kontaktu.

Wykonujemy kompleksowe geodezyjne obsługi inwestycji mieszkaniowych, magazynowych, budynków użyteczności publicznej i inne. Sporządzamy wszelkiego rodzaju mapy geodezyjne. W tym między innymi:

Usługi geodezyjne związane ze wznowieniem znaków granicznych, wyznaczeniem punktów granicznych, rozgraniczeniem nieruchomości, ustaleniem przebiegu granic działki ewidencyjnej.

Pomiary specjalistyczne:

Kim jest Geodeta?

Geodeta to osoba, która zajmuje się zadaniami z dziedziny geodezji i kartografii. U podstaw tworzących geodezję stoją takie nauki jak matematyka, fizyka czy geografia, nie obejdzie się oczywiście bez wszech otaczającej nas informatyki. Geodeta, aby mógł samodzielnie wykonywać zadania z dziedziny Geodezji
i Kartografii posiada uprawnienia zawodowe nadawane przez Głównego Geodetę Kraju. Geodeta pełni ważną funkcję w procesie inwestycyjnym. Stoją przed nim zadania sporządzenia mapy do celów projektowych, wytyczenia budynku czy budowli, inwentaryzacji powykonawczej. Dodatkowo jest niezbędny przy przeprowadzeniu podziału nieruchomości, wznowieniu znaków granicznych, wyznaczeniu punktów granicznych, rozgraniczeniu nieruchomości lub połączeniu działek. Dzięki ciągle rozwijanym
i wdrażanym technologiom zwiększają się możliwości skutecznego i szybszego wyznaczenia pozycji
w niesprzyjających warunkach. Ważnym elementem każdego pomiaru jest precyzja, którą geodeta określa
i kontroluje. Dzięki nowoczesnemu oprogramowaniu i stale postępującej cyfryzacji, sporządzamy mapy nie tylko w wersji analogowej, ale przede wszystkim cyfrowej.